Portret van jonge vrouw

Portret van jonge vrouw kopen? Bied vanaf 30!
Portret van jonge vrouw kopen? Bied vanaf 30!Portret van jonge vrouw kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  PieterHendrik

Lid sinds 2017
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Paul Citroen (1896-1983)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Portret van een jonge vrouw
Jaartal: Onbekend
Afmetingen beeld: 33 cm x 24 cm (afmetingen blad: 42 cm x 31 cm)
Oplage: Onbekend
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op papier, bevestigd op board achter vastgelijmd passe-partout
Ingelijst: Nee
Conditie: Papier is wat gevlekt/vuil en egaal vergeeld. Er is een indruk van een potlood als gevolg van een doordruk op ander papier. Alleen te zien onder sterk strijklicht.

Starttijd:19-06-2017 om 16:46
Eindtijd:27-06-2017 om 10:46
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieZoetermeer, Nederland