Otto B. de Kat - Portret van vrouw met hand voor haar gezicht - Verkocht

Otto B. de Kat - Portret van vrouw met hand voor haar gezicht kopen? Bied vanaf 49!
Otto B. de Kat - Portret van vrouw met hand voor haar gezicht kopen? Bied vanaf 49!Otto B. de Kat - Portret van vrouw met hand voor haar gezicht kopen? Bied vanaf 49!Otto B. de Kat - Portret van vrouw met hand voor haar gezicht kopen? Bied vanaf 49!Otto B. de Kat - Portret van vrouw met hand voor haar gezicht kopen? Bied vanaf 49!Otto B. de Kat - Portret van vrouw met hand voor haar gezicht kopen? Bied vanaf 49!Otto B. de Kat - Portret van vrouw met hand voor haar gezicht kopen? Bied vanaf 49!
  • Otto B. de Kat (1907-1995)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1956
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
*Bijzonder portret van een vrouw die een hand voor haar gezicht houdt, gemaakt door de bekende Nederlandse kunstenaar Otto B. de Kat.
*In potlood van links naar rechts: Aan de meesterdrukker J. Forrer van Otto B. de Kat 1956
*Beeldmaat 29 x 25 cm.:   Papiermaat:49 x 38 cm.
*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt.

Dit item is verkocht voor 56,35 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-06-2020 om 21:31
Eindtijd:12-07-2020 om 20:27
jeroenaalbers
12 jul. / 20:15
€ 49