portret van vrouw met kanten muts

portret van vrouw met kanten muts kopen? Bied vanaf 280!

Verkoopprijs: € 280,00

portret van vrouw met kanten muts kopen? Bied vanaf 280!portret van vrouw met kanten muts kopen? Bied vanaf 280!portret van vrouw met kanten muts kopen? Bied vanaf 280!portret van vrouw met kanten muts kopen? Bied vanaf 280!portret van vrouw met kanten muts kopen? Bied vanaf 280!

Geplaatst door  Goldfish

40 verkochte items
  • Arend Hyner (1866-1916)

 Olieverf op paneel - gesigneerd A. Hijner

Arend Hijner maakte naam met interieurs en genretaferelen en werkte o.a. in Hilversum, Deventer en Den Haag. Het meest bekend werden zijn voorstellingen van Zeeuwse boerinnen en volksfeesten, die hij tussen 1895 en 1900 schilderde in Wemeldinge bij Goes waar hij een tweede huis bezat. Deze impressionistische ‘plein air’ schetsen en schilderijen ademen levensvreugde door hun directheid en kleurige palet. Als leerling van de academie van Antwerpen had de kunstenaar al vroeg geleerd om fellere kleuren in zijn werk te brengen dan zijn Hollandse tijdgenoten.
Afmeting: 29x22 cm ( met lijst 41x32 cm )
Conditie; Goed ( heel kleine verf beschadig en lijs licht beschadig )

Dit item is verkocht voor 280,00

Starttijd:17-06-2016 om 15:18
Eindtijd:24-06-2016 om 15:18

Biedingen (1):

sonjART
19 jun. / 00:25
€ 280