Henny Braams - Portret - Verkocht

Henny Braams - Portret kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 97,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Henny Braams - Portret kopen? Bied vanaf 85!Henny Braams - Portret kopen? Bied vanaf 85!Henny Braams - Portret kopen? Bied vanaf 85!Henny Braams - Portret kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
142 verkochte items
Alle items van deze verkoper (42)
  • Henny Braams
Jaartal1961
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 35 cm (h x b)
Lijst51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit portret is links boven gesigneerd. Het werk is ingelijst.

Henny Braams

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
142 verkochte items
41 cm
51 cm
35 cm
45 cm
Dit item is verkocht voor 97,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-09-2020 om 16:56
Eindtijd:19-02-2021 om 08:17
PetervanLierop
19 feb. / 01:08
€ 85