Armand Bouten - pose voor de spiegel - Verkocht

Armand Bouten - pose voor de spiegel kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Armand Bouten - pose voor de spiegel kopen? Bied vanaf 65!Armand Bouten - pose voor de spiegel kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Alkmaarde12de
FA. (3)

Lid sinds 2020
65 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
  • Armand Bouten (1893-1965)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
StijlExpressionistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen19 cm x 12 cm (h x b)
Passe-partout27 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Armand Bouten wordt op 30 mei 1893 in Blerick, Venlo geboren. Samen met zijn vrouw Hanny Korevaar, trekt hij het grootste deel van zijn volwassen leven door Oost- en West-Europa en verblijft hij onder ander in Berlijn, Parijs en Zuid-Frankrijk. In 1957 is het tijd voor een wat rustiger bestaan in Amsterdam, waar hij op 20 november 1965 overlijdt. De grote thema’s in zijn werk zijn zigeuners, kermissen, cafés en bordelen.Veel losse tekeningen op kladpapier en krantenpapier gemaakt met blauw en zwarte inkt.! Het werk van Bouten is zeker zo goed en misschien zelfs wel confronterender, als werken van bijvoorbeeld het kunstenaarscollectief Die Brücke van Ernst-Ludwig Kirchner, Fritz Bleyl, Karl Schmidt-Rottluff en Erich Hecke en andere Duitse expressionisten zoals Wassily Kandinsky, Franz Marc, August Macke en Alexej von Jawlensky van de beweging Der Blaue Reiter en Paul Klee en George Grosz.

in goede staat

Armand Bouten (1893-1965)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Alkmaarde12de
FA. (3)

Lid sinds 2020
65 verkochte items
20 cm
27 cm
12 cm
19 cm
Dit item is verkocht voor 74,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-05-2022 om 21:20
Eindtijd:11-06-2022 om 09:04
PaulRon
10 jun. / 21:13
€ 65