Potterie Ravelli - Decoratieve vaas

Potterie Ravelli - Decoratieve vaas kopen? Bied vanaf 50!
Potterie Ravelli - Decoratieve vaas kopen? Bied vanaf 50!Potterie Ravelli - Decoratieve vaas kopen? Bied vanaf 50!Potterie Ravelli - Decoratieve vaas kopen? Bied vanaf 50!Potterie Ravelli - Decoratieve vaas kopen? Bied vanaf 50!Potterie Ravelli - Decoratieve vaas kopen? Bied vanaf 50!Potterie Ravelli - Decoratieve vaas kopen? Bied vanaf 50!
  • Potterie Ravelli (1942-1977)
TypeGlas / Keramiek
StijlContemporary
Afmetingen18 cm x 11 cm x 8 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd
Decoratieve vaas, Ravelli.
In perfecte staat.
Hoogte 18 cm.
Doorsnede bovenzijde 12 cm.
Doorsnede onderzijde 8 cm.

Potterie Ravelli (1942-1977)

NederlandsNederlandsAlle items van deze designer (2)
Geplaatst door  liesko
FA. (4)

96 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
11
18
8
Starttijd:28-07-2022 om 13:03
Eindtijd:04-08-2022 om 20:55
Openingsbod € 50
ObjectlocatieBloemendaal, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa