Prachtig Afrikaans masker van steen - Verkocht

Prachtig Afrikaans masker van steen kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Prachtig Afrikaans masker van steen kopen? Bied vanaf 1!Prachtig Afrikaans masker van steen kopen? Bied vanaf 1!Prachtig Afrikaans masker van steen kopen? Bied vanaf 1!Prachtig Afrikaans masker van steen kopen? Bied vanaf 1!Prachtig Afrikaans masker van steen kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  MVink

8 verkochte items
  • Ongespecificeerd
TypeVaria

Een stenen masker, waarschijnlijk uit Afrika, herkomst is mij onbekend.

Leuk beeld, lichte schade aan de linkerzijde (zie foto's)

Afmetingen: hoogte 30 cm, voet 10 x 7, gewicht: 950gram

Ongespecificeerd

Geplaatst door  MVink

8 verkochte items
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:04-08-2016 om 22:07
Eindtijd:09-08-2016 om 22:07
Tim_3
04 aug. / 23:59
€ 1