Niet of onleesbaar gesigneerd - Prachtig beeld DANSEND PAAR 31 cm hoog. - Verkocht

Prachtig beeld DANSEND PAAR 31 cm hoog. kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Prachtig beeld DANSEND PAAR 31 cm hoog. kopen? Bied vanaf 25!Prachtig beeld DANSEND PAAR 31 cm hoog. kopen? Bied vanaf 25!Prachtig beeld DANSEND PAAR 31 cm hoog. kopen? Bied vanaf 25!Prachtig beeld DANSEND PAAR 31 cm hoog. kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  tien
FA. (17)

803 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBeeld / Object

Prachtig beeld DANSEND PAAR 31 cm hoog

Het betreft een schitterend beeld dat niet is gesigneerd, dus kunstenaar is onbekend.

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:03-09-2017 om 12:51
Eindtijd:07-09-2017 om 19:51
Artico
03 sep. / 23:45
€ 25