Corry Ammerlaan - Prachtig beeldje - " Samen sterk " - Verkocht

Corry Ammerlaan - Prachtig beeldje - " Samen sterk " kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Corry Ammerlaan - Prachtig beeldje - " Samen sterk " kopen? Bied vanaf 20!Corry Ammerlaan - Prachtig beeldje - " Samen sterk " kopen? Bied vanaf 20!Corry Ammerlaan - Prachtig beeldje - " Samen sterk " kopen? Bied vanaf 20!Corry Ammerlaan - Prachtig beeldje - " Samen sterk " kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  tien
FA. (17)

811 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Corry Ammerlaan (1947)
TypeVaria
StijlMinimalistisch
Afmetingen18.5 cm x 5 cm x 5 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd
Het betreft een zeer mooi vorm gegeven beeldje met 3 personen.
Het beeldje verkeert in zeer goede staat.
De hoogte is inclusief het voetje.

Corry Ammerlaan (1947)

Alle items van deze designer(3)
Geplaatst door  tien
FA. (17)

811 verkochte items
5
18.5
5
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:22-11-2018 om 20:16
Eindtijd:25-11-2018 om 15:14
IB151
24 nov. / 08:19
€ 20