Niet of onleesbaar gesigneerd - prachtig oud (omstreeks 1900) pastel/papier "vrouw onder poort" gesigneerd l.o. - Verkocht

prachtig oud (omstreeks 1900)  pastel/papier "vrouw onder poort" gesigneerd l.o. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 30,00

prachtig oud (omstreeks 1900)  pastel/papier "vrouw onder poort" gesigneerd l.o. kopen? Bied vanaf 1!prachtig oud (omstreeks 1900)  pastel/papier "vrouw onder poort" gesigneerd l.o. kopen? Bied vanaf 1!prachtig oud (omstreeks 1900)  pastel/papier "vrouw onder poort" gesigneerd l.o. kopen? Bied vanaf 1!prachtig oud (omstreeks 1900)  pastel/papier "vrouw onder poort" gesigneerd l.o. kopen? Bied vanaf 1!prachtig oud (omstreeks 1900)  pastel/papier "vrouw onder poort" gesigneerd l.o. kopen? Bied vanaf 1!prachtig oud (omstreeks 1900)  pastel/papier "vrouw onder poort" gesigneerd l.o. kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

3026 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeTekening / Aquarel

Kunstenaar :
Titel/Voorstelling: "vrouw onder poort"
Datering: omstreeks 1900/1920
Medium /Techniek : pastel op papier
Maten : 26 x 21 cm (niet ingelijst)
Gesigneerd: rechtsonder
Conditie : goed

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(46)
FA. (112)

3026 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:25-12-2015 om 15:02
Eindtijd:08-01-2016 om 22:02
Biedingen (12)
ArtAtelier
08 jan. / 21:11
€ 30
noemezedakunst
08 jan. / 20:33
€ 25
Welkoop
08 jan. / 20:33
€ 21
Welkoop
08 jan. / 19:48
€ 17
noemezedakunst
08 jan. / 19:48
€ 15
Welkoop
08 jan. / 17:09
€ 13
noemezedakunst
08 jan. / 00:11
€ 11
Welkoop
04 jan. / 21:16
€ 9
Trumpet
30 dec. / 00:51
€ 7
Welkoop
30 dec. / 00:51
€ 5
Trumpet
30 dec. / 00:51
€ 3
Welkoop
25 dec. / 19:13
€ 1