Prachtig stilleven Ruud Verkerk met unieke lijst - Verkocht

Prachtig stilleven Ruud Verkerk met unieke lijst kopen? Bied vanaf 1000!

Verkoopprijs: € 1.000,00

Geplaatst door  janssen
FA. (2)

15 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Ruud Verkerk (1957)

Stilleven uit 1997 voorstellende bruine flessen met peren en zeer kunstig geschilderde theedoek. Het werk is geschilderd op paneel en meet 70 bij 55 cm. exclusief lijst. De lijst is van prachtig mahoniehout in verschillende bruine tinten. Het schilderij is gesigneerd linksonder en verkeert in uitstekende staat.

De foto doet geen recht aan de kwaliteit van dit schilderij. U zoudt het eigenlijk moeten komen bekijken.

Ruud Verkerk (1957)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  janssen
FA. (2)

15 verkochte items
Dit item is verkocht voor 1.000,00
Starttijd:25-12-2015 om 08:57
Eindtijd:31-12-2015 om 20:57
jochemstraatman
30 dec. / 17:07
€ 1000