Niet of onleesbaar gesigneerd - prachtig wijwater vaatje met engeltjes,van MEISSEN - Verkocht

prachtig wijwater vaatje met engeltjes,van MEISSEN kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 40,00

prachtig wijwater vaatje met engeltjes,van MEISSEN kopen? Bied vanaf 1!prachtig wijwater vaatje met engeltjes,van MEISSEN kopen? Bied vanaf 1!prachtig wijwater vaatje met engeltjes,van MEISSEN kopen? Bied vanaf 1!prachtig wijwater vaatje met engeltjes,van MEISSEN kopen? Bied vanaf 1!prachtig wijwater vaatje met engeltjes,van MEISSEN kopen? Bied vanaf 1!prachtig wijwater vaatje met engeltjes,van MEISSEN kopen? Bied vanaf 1!prachtig wijwater vaatje met engeltjes,van MEISSEN kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBeeld / Object

Prachtig wijwater vaatje met 3 engelen,

het beeld is van MEISSEN porcelein,uit de periode 2de helft 18 eeuw,

de gekruisde zwaarden bevinden zich aan de onderzijde,

het werk is in perfecte staat,

het postuur is 23cm hoog,en 19cm breed,

dit uniek stuk is een ware streling voor ieders oog,en past in elk interieur.

De foto's maken deel uit van de beschrijving.

Het item word verzekerd en aangetekend verzonden.

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:11-01-2018 om 20:45
Eindtijd:15-01-2018 om 20:45
Biedingen (10)
36523
13 jan. / 23:25
€ 40
Snuffel70
13 jan. / 11:58
€ 35
36523
13 jan. / 08:05
€ 30
Snuffel70
12 jan. / 11:19
€ 25
234POL
12 jan. / 11:19
€ 20
Snuffel70
12 jan. / 11:19
€ 20
234POL
12 jan. / 10:38
€ 12
Snuffel70
12 jan. / 10:38
€ 10
234POL
12 jan. / 10:38
€ 10
Snuffel70
12 jan. / 09:25
€ 1