• Populair
  • Loopt vandaag af
  • 1e keer aangeboden
  • Vanaf 1 euro
  • Vandaag geplaatst
  • Laatste kans
  • Alleen aftersale
Deutsch
English
Français

prachtige 19e eeuwse aquarel Amsterdam - Verkocht

prachtige 19e eeuwse aquarel Amsterdam  kopen? Bied vanaf 1!
Dit item is verkocht Toon item

Verkoopprijs: € 515,00

Vergelijkbaar item plaatsen
prachtige 19e eeuwse aquarel Amsterdam  kopen? Bied vanaf 1!
prachtige 19e eeuwse aquarel Amsterdam  kopen? Bied vanaf 1!prachtige 19e eeuwse aquarel Amsterdam  kopen? Bied vanaf 1!
Vergelijkbaar item plaatsen
Verkoper

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

Lid sinds 2013
2969 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
  • Eduard Alexander Hilverdink (1846-1891)
TypeTekening / Aquarel
Periode1900 t/m 1944

Schilder : E.A. Hilverdink  1846-1891
Titel/Voorstelling : " Amsterdam Groenburgwal "
Datering : 1872
Medium / Techniek : aquarel
Maten : 70 x 50 cm ( papier ) en 80 x 60 (ingelijst)
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : redelijk/goed - enkele zuurranden zichtbaar

 

 

In de regio groot Amsterdam kunnen wij uit inboedels en collecties vaak een interessant aanbod van kunst selecteren. Wij hebben ons gespecialiseerd in Hollandse figuratieve schilders uit de laat 19e en vroege 20e eeuw.

De authenticiteit van de door ons aangeboden kunstwerken EN de bijbehorende informatie wordt volledig gegarandeerd. Onze kunsthandel is gevestigd aan het Westmallepad 12 1066pp te Amsterdam. Wij zijn  iedere vrijdag en zaterdag van 12.00 tot 17.00 uur en/of op afspraak geopend. ingeschreven bij de KvK Amsterdam onder nr.34227310. Een nota van aankoop wordt op verzoek bijgeleverd.

GarantieBij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item

De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.

Dit item is verkocht voor 515,00
VEILINGGEGEVENS
Starttijd:31-08-2014 om 14:57
Eindtijd:14-09-2014 om 15:02
Biedingen (43)
oestertje
14 sep. / 14:57
€ 515
Pref
14 sep. / 14:57
€ 495
oestertje
14 sep. / 14:54
€ 475
Pref
14 sep. / 14:54
€ 455
oestertje
14 sep. / 14:52
€ 435
KunstkamerZuidoost
14 sep. / 14:52
€ 415
KunstkamerZuidoost
14 sep. / 14:52
€ 345
Pref
14 sep. / 14:52
€ 325
KunstkamerZuidoost
13 sep. / 23:30
€ 305
HTR
13 sep. / 23:30
€ 285
KunstkamerZuidoost
13 sep. / 14:28
€ 265
HTR
13 sep. / 14:28
€ 245
KunstkamerZuidoost
13 sep. / 14:26
€ 225
HTR
13 sep. / 14:26
€ 205
KunstkamerZuidoost
13 sep. / 14:25
€ 195
HTR
13 sep. / 14:25
€ 185
KunstkamerZuidoost
13 sep. / 14:25
€ 175
HTR
13 sep. / 14:25
€ 165
KunstkamerZuidoost
13 sep. / 14:24
€ 155
HTR
13 sep. / 14:24
€ 145
KunstkamerZuidoost
13 sep. / 13:15
€ 135
h-g-art
13 sep. / 13:15
€ 125
KunstkamerZuidoost
13 sep. / 12:32
€ 111
h-g-art
13 sep. / 12:32
€ 101
KunstkamerZuidoost
13 sep. / 12:31
€ 70
h-g-art
13 sep. / 12:31
€ 65
KunstkamerZuidoost
13 sep. / 12:30
€ 56
h-g-art
13 sep. / 12:30
€ 51
KunstkamerZuidoost
13 sep. / 12:30
€ 40
h-g-art
13 sep. / 12:30
€ 35
KunstkamerZuidoost
13 sep. / 12:30
€ 30
h-g-art
13 sep. / 12:30
€ 25
KunstkamerZuidoost
13 sep. / 09:28
€ 20
HTR
13 sep. / 09:00
€ 18
Welkoop
12 sep. / 14:51
€ 16
Schnm
08 sep. / 19:40
€ 14
Welkoop
08 sep. / 12:49
€ 12
wilfred
08 sep. / 12:48
€ 10
Welkoop
08 sep. / 12:48
€ 10
wilfred
07 sep. / 12:31
€ 7
Welkoop
07 sep. / 12:31
€ 5
wilfred
07 sep. / 12:31
€ 3
Welkoop
01 sep. / 10:31
€ 1
Nog geen account?
Door een gratis account aan te maken kunt u bieden op {{numberOfItems}} items of zelf een item in de veiling plaatsen.