Prachtige ets ARN.J.MENS - ZAANSE SCHANS 52 X 35 cm = gesigneerd. - Verkocht

Prachtige ets ARN.J.MENS - ZAANSE SCHANS 52 X 35 cm = gesigneerd. kopen? Bied vanaf 8!
Prachtige ets ARN.J.MENS - ZAANSE SCHANS 52 X 35 cm = gesigneerd. kopen? Bied vanaf 8!Prachtige ets ARN.J.MENS - ZAANSE SCHANS 52 X 35 cm = gesigneerd. kopen? Bied vanaf 8!Prachtige ets ARN.J.MENS - ZAANSE SCHANS 52 X 35 cm = gesigneerd. kopen? Bied vanaf 8!Prachtige ets ARN.J.MENS - ZAANSE SCHANS 52 X 35 cm = gesigneerd. kopen? Bied vanaf 8!
  • A. Mens
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige ets ARN.J.MENS - ZAANSE SCHANS 52 X 35 cm = gesigneerd.

De ets zit in een lijst zonder glas en is in mooie staat.

Mens, Arn. J. Kwalificaties tekenaar, graficus Nationaliteit/school Nederlands Verder zoeken in RKDartists& Kwalificaties tekenaar Kwalificaties graficus Onderwerpen boslandschap Biografische gegevens Onderwerpen boslandschap Literatuur (Niet in Scheen 1969, niet in jacobs 2000) Documentatie RKD PDO/Nederlandse kunstenaars

A. Mens

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  tien
FA. (17)

845 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
Dit item is verkocht voor 8,00
Starttijd:09-06-2015 om 16:45
Eindtijd:16-06-2015 om 16:45
kereltje
16 jun. / 10:35
€ 8