Prachtige ets ARN.J.MENS - ZAANSE SCHANS 52 X 35 cm = gesigneerd.

Prachtige ets ARN.J.MENS - ZAANSE SCHANS 52 X 35 cm = gesigneerd. kopen? Bied vanaf 8!

Verkoopprijs: € 8,00

Prachtige ets ARN.J.MENS - ZAANSE SCHANS 52 X 35 cm = gesigneerd. kopen? Bied vanaf 8!Prachtige ets ARN.J.MENS - ZAANSE SCHANS 52 X 35 cm = gesigneerd. kopen? Bied vanaf 8!Prachtige ets ARN.J.MENS - ZAANSE SCHANS 52 X 35 cm = gesigneerd. kopen? Bied vanaf 8!Prachtige ets ARN.J.MENS - ZAANSE SCHANS 52 X 35 cm = gesigneerd. kopen? Bied vanaf 8!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • A. Mens
GesigneerdHandgesigneerd

De ets zit in een lijst zonder glas en is in mooie staat.

Mens, Arn. J. Kwalificaties tekenaar, graficus Nationaliteit/school Nederlands Verder zoeken in RKDartists& Kwalificaties tekenaar Kwalificaties graficus Onderwerpen boslandschap Biografische gegevens Onderwerpen boslandschap Literatuur (Niet in Scheen 1969, niet in jacobs 2000) Documentatie RKD PDO/Nederlandse kunstenaars

Dit item is verkocht voor 8,00

Starttijd:09-06-2015 om 16:45
Eindtijd:16-06-2015 om 16:45

Biedingen (1):

kereltje
16 jun. / 10:35
€ 8