Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/steendruk - 19/50 - "Dode zee bij Masada" - Verkocht

Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/steendruk - 19/50 - "Dode zee bij Masada" kopen? Bied vanaf 1!
Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/steendruk - 19/50 - "Dode zee bij Masada" kopen? Bied vanaf 1!Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/steendruk - 19/50 - "Dode zee bij Masada" kopen? Bied vanaf 1!Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/steendruk - 19/50 - "Dode zee bij Masada" kopen? Bied vanaf 1!Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/steendruk - 19/50 - "Dode zee bij Masada" kopen? Bied vanaf 1!Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/steendruk - 19/50 - "Dode zee bij Masada" kopen? Bied vanaf 1!Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/steendruk - 19/50 - "Dode zee bij Masada" kopen? Bied vanaf 1!Willy Rieser - Prachtige gesigneerde kleurenlitho/steendruk - 19/50 - "Dode zee bij Masada" kopen? Bied vanaf 1!
  • Willy Rieser (1927)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage19/50
Zeer uitzonderlijk en groot werk - kleurenlitho/steendruk - van Willy Rieser.
Gesigneerd door de kunstenaar RO.
Getiteld en genummerd door de kunstenaar LO.
Titel: "Dode zee bij Masada"
Oplage: 19/50
Totale grootte: 76 x 105 cm

Uit het bezit van Artoteek Den Haag!

Licht golvend blad

Dit item is verkocht voor 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-09-2022 om 11:38
Eindtijd:18-09-2022 om 15:22
House_of-art
18 sep. / 00:22
€ 1