prachtige marine van Petrus Valckx 1920 - pastel op karton - gesigneerd

prachtige marine van Petrus Valckx 1920 - pastel op karton - gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!
prachtige marine van Petrus Valckx 1920 - pastel op karton - gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!prachtige marine van Petrus Valckx 1920 - pastel op karton - gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!prachtige marine van Petrus Valckx 1920 - pastel op karton - gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!prachtige marine van Petrus Valckx 1920 - pastel op karton - gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Petrus Valckx (1920)

prachtige marine van Petrus Valckx 1920,

dit werk is pastel op karton,en in uitstekende staat,

het wwerk stelt een zeilboot op zee voor,

het werk is gesigneerd,

dit is een echt topwerk,

het is ingelijst achter glas,en een alluminium kader met pass - partout,

de afmetingen zijn 5cmX35cm

Starttijd:04-03-2018 om 13:36
Eindtijd:08-03-2018 om 21:36
Openingsbod€ 100
Objectlocatieantwerpen, België