Prof. Armin Sandig - 3x gesigneerde litho - 1984 - Verkocht

Prof. Armin Sandig - 3x gesigneerde litho - 1984 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 26,00

Prof. Armin Sandig - 3x gesigneerde litho - 1984 kopen? Bied vanaf 1!Prof. Armin Sandig - 3x gesigneerde litho - 1984 kopen? Bied vanaf 1!Prof. Armin Sandig - 3x gesigneerde litho - 1984 kopen? Bied vanaf 1!Prof. Armin Sandig - 3x gesigneerde litho - 1984 kopen? Bied vanaf 1!Prof. Armin Sandig - 3x gesigneerde litho - 1984 kopen? Bied vanaf 1!Prof. Armin Sandig - 3x gesigneerde litho - 1984 kopen? Bied vanaf 1!Prof. Armin Sandig - 3x gesigneerde litho - 1984 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  KONSTHUYS
FA. (5)

Lid sinds 2010
161 verkochte items
  • Armin Sandig (1929-2015)
GesigneerdHandgesigneerd

Van deze Internationaal bekend staand Duitse kunstenaar worden 3 litho's aangeboden, afgedrukt in heldere kleuren op glad karton-achtig papier - afm: 15x14 cm - afb. ca. 10x10 cm - goede conditie - niet ingelijst.

In potlood gesigneerd en genummerd (zie afb)  - Herkomst: Meissner Edition Hamburg 1985

Zie voor aanvullende condities foto-tekst-frame.

Dit item is verkocht voor 26,00
Starttijd:02-01-2017 om 13:09
Eindtijd:16-01-2017 om 13:09
Biedingen (11)
bema593
15 jan. / 22:57
€ 26
Peinado
15 jan. / 22:57
€ 21
bema593
15 jan. / 22:25
€ 17
Peinado
15 jan. / 20:20
€ 15
Bloemkoos
15 jan. / 20:20
€ 13
Peinado
13 jan. / 21:24
€ 11
Lindalemmens
13 jan. / 21:24
€ 9
Peinado
13 jan. / 21:23
€ 7
Lindalemmens
13 jan. / 21:23
€ 5
Peinado
05 jan. / 08:29
€ 3
Schumm
04 jan. / 15:03
€ 1