Herman Brood - Purple Haze - Verkocht

Herman Brood - Purple Haze kopen? Bied vanaf 950!

Verkoopprijs: € 1.092,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Herman Brood - Purple Haze kopen? Bied vanaf 950!Herman Brood - Purple Haze kopen? Bied vanaf 950!Herman Brood - Purple Haze kopen? Bied vanaf 950!Herman Brood - Purple Haze kopen? Bied vanaf 950!Herman Brood - Purple Haze kopen? Bied vanaf 950!

Geplaatst door  C_vanderaa

Lid sinds 2020
1 verkochte items
  • Herman Brood (1946-2001)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
IngelijstIngelijst
Afmetingen90 cm x 75 cm (h x b)
Lijst123 cm x 108 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Originele Herman Brood zeefdruk, handgesigneerd
Titel; Purpe Haze, jaar 2000
Afmeting; 123x108cm
Breedte lijst; 7cm
Breecte zwarte passe partout; 8cm
Afmeting schilderwerk; 90x75cm

Incl Certificaat van Echtheid

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(90)
Geplaatst door  C_vanderaa

Lid sinds 2020
1 verkochte items
108 cm
123 cm
75 cm
90 cm
Dit item is verkocht voor 1.092,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-06-2020 om 13:19
Eindtijd:18-10-2020 om 07:04
YStoel2020
17 okt. / 18:29
€ 950