Qiangli Liang - Twee vrouwen

Qiangli Liang - Twee vrouwen kopen? Bied vanaf 800!
Qiangli Liang - Twee vrouwen kopen? Bied vanaf 800!Qiangli Liang - Twee vrouwen kopen? Bied vanaf 800!

Geplaatst door  Skoander
FA. (1)

Lid sinds 2020
14 verkochte items
  • Qiangli Liang (1964)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1998
TechniekHoutskool
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Wegens beëindigen kunsthobby doe ik afstand van de collectie

Qiangli Liang (Guangzhou 1964)
Houtskool tekening
Titel: “Twee vrouwen”
Linksonder gesigneerd Q Liang 1998
Papiermaat 50 x 60 cm

Deze tekening staat ook in het boek “tegenstellingen in harmonie” van Qiangli Liang en is te vinden op pagina 8.

Starttijd:22-07-2021 om 14:33
Eindtijd:25-07-2021 om 20:53
Openingsbod€ 800
ObjectlocatieHeerenveen, Nederland