Quillaume Lo A Njoe : Gouache, Liggend vrouwelijk naakt. - Verkocht

Quillaume Lo A Njoe : Gouache, Liggend vrouwelijk naakt. kopen? Bied vanaf 125!
Quillaume Lo A Njoe : Gouache, Liggend vrouwelijk naakt. kopen? Bied vanaf 125!Quillaume Lo A Njoe : Gouache, Liggend vrouwelijk naakt. kopen? Bied vanaf 125!Quillaume Lo A Njoe : Gouache, Liggend vrouwelijk naakt. kopen? Bied vanaf 125!Quillaume Lo A Njoe : Gouache, Liggend vrouwelijk naakt. kopen? Bied vanaf 125!
  • Guillaume Lo-A-Njoe (1937)

Gouache, 60 x 80 cm.

Rechts onder gesigneerd.

Ingelijst, achter glas.

Afmeting lijst: 108 x 87 cm.

Goudkleurige, alluminium lijst

I.v. m. afmeting liefst ophalen in Amsterdam Z.O.

Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:23-04-2018 om 12:45
Eindtijd:30-04-2018 om 12:45
tomsmit
29 apr. / 12:43
€ 125