FA. (1)

R. Zikel, Nederland en de Leeuw, olieverf op linnen op paneel

R. Zikel, Nederland en de Leeuw, olieverf op linnen op paneel kopen? Bied vanaf 135!
R. Zikel, Nederland en de Leeuw, olieverf op linnen op paneel kopen? Bied vanaf 135!R. Zikel, Nederland en de Leeuw, olieverf op linnen op paneel kopen? Bied vanaf 135!R. Zikel, Nederland en de Leeuw, olieverf op linnen op paneel kopen? Bied vanaf 135!R. Zikel, Nederland en de Leeuw, olieverf op linnen op paneel kopen? Bied vanaf 135!R. Zikel, Nederland en de Leeuw, olieverf op linnen op paneel kopen? Bied vanaf 135!R. Zikel, Nederland en de Leeuw, olieverf op linnen op paneel kopen? Bied vanaf 135!

Geplaatst door  Avontuur
FA. (1)

71 verkochte items
  • Reinout Zikel (1969)

Laatste kans! Nederland en de Leeuw. olieveref schilderij van Zikel uit 2007. 52 x 52 cm. Geen signatuur of jaartal. Helder van kleur (koelblauw). Geen slijtage. In topconditie. Galerieprijs 800 euro.

Authenticiteit is gegarandeerd. Ik stuur aangetekend. Ophalen kan ook.

Starttijd:21-02-2017 om 10:17
Eindtijd:07-03-2017 om 20:17
Openingsbod€ 135
ObjectlocatieRIJSWIJK, Nederland