FA. (4)

Raf Verjans - Portret

Raf Verjans - Portret kopen? Bied vanaf 225!
Raf Verjans - Portret kopen? Bied vanaf 225!Raf Verjans - Portret kopen? Bied vanaf 225!Raf Verjans - Portret kopen? Bied vanaf 225!Raf Verjans - Portret kopen? Bied vanaf 225!Raf Verjans - Portret kopen? Bied vanaf 225!Raf Verjans - Portret kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  liesko
FA. (4)

83 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
  • Raf Verjans (1935)
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
OnderwerpPortret
Afmetingen15 cm x 8 cm x 2.2 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
Typisch lyrisch abstract werk van Raf Verjans.
Prachtige kwaliteit brons.

Raf Verjans (1935)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  liesko
FA. (4)

83 verkochte items
8
15
2.2
Starttijd:07-05-2022 om 11:18
Eindtijd:16-05-2022 om 20:12
Openingsbod€ 225
ObjectlocatieBloemendaal, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa