Rafael Bartolozzi - Litho, Titel. Sin titulo.

Rafael Bartolozzi - Litho, Titel. Sin titulo. kopen? Bied vanaf 35!
Rafael Bartolozzi - Litho, Titel. Sin titulo. kopen? Bied vanaf 35!Rafael Bartolozzi - Litho, Titel. Sin titulo. kopen? Bied vanaf 35!Rafael Bartolozzi - Litho, Titel. Sin titulo. kopen? Bied vanaf 35!Rafael Bartolozzi - Litho, Titel. Sin titulo. kopen? Bied vanaf 35!Rafael Bartolozzi - Litho, Titel. Sin titulo. kopen? Bied vanaf 35!Rafael Bartolozzi - Litho, Titel. Sin titulo. kopen? Bied vanaf 35!
  • Rafael Bartolozzi (1943-2009)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen75 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage118/125

BARTOLOZZI LOZANO, RAFAEL (Pamplona 1943 – Tarragona, 2009) Tekenaar, graveur, schilder, beeldhouwer en performancekunstenaar.
Hij behoort tot de generatie van de jaren zestig, bestaande uit heel verschillende kunstenaars maar gehecht aan het herstel van figuratie en popart.
In 1962 begon hij met Fine Arts aan de Universiteit van Barcelona en begon hij te exposeren in Sala Gaspar. In het begin was hij gefascineerd door de abstractie van Millares, Saura en Tàpies.
Vanaf de jaren zestig keerde hij terug naar de figuratie en werd een van de leidende vertegenwoordigers van de popart in Spanje.
In de jaren tachtig neigde hij sporadisch naar het Informalisme; zonder het conceptuele en objectieve aspect van zijn werk te vergeten. Hij was de regisseur en maker, samen met Joan Abelló, van de Joan Brossa National Prize for Visual Poëzie. Zijn werk is aanwezig in de belangrijkste musea voor Hedendaagse Kunst.

In goede staat.

Rafael Bartolozzi (1943-2009)

SpaansSpaansAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  duif
FA. (48)

Lid sinds 2018
1411 verkochte items
Alle items van deze verkoper (119)
56 cm
75 cm
Starttijd:30-08-2022 om 23:25
Eindtijd:08-09-2022 om 22:09
Openingsbod € 35
ObjectlocatieAlkmaar, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa