Rafael Tur Costa e.a: Lot van vier lithografien, Abstracte Composities

Rafael Tur Costa e.a: Lot van vier lithografien, Abstracte Composities kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 15,00

Rafael Tur Costa e.a: Lot van vier lithografien, Abstracte Composities kopen? Bied vanaf 15!Rafael Tur Costa e.a: Lot van vier lithografien, Abstracte Composities kopen? Bied vanaf 15!Rafael Tur Costa e.a: Lot van vier lithografien, Abstracte Composities kopen? Bied vanaf 15!Rafael Tur Costa e.a: Lot van vier lithografien, Abstracte Composities kopen? Bied vanaf 15!Rafael Tur Costa e.a: Lot van vier lithografien, Abstracte Composities kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  svalbardart
FA. (18)

Lid sinds 2010
1267 verkochte items
  • Rafael Tur Costa (1927)
GesigneerdHandgesigneerd

Vier handgesigneerde lithografien Abstracte Composities

Kunstenaars: Rafael Tur Costa, Stanislaw Panzakiewicz, Martin Matschke, Avraham Inlender
Titels: Abstracte Composities I, II, III, Figuren II
Handgesigneerd, genummerd 457/500, H.C. 8/150, h.c. 23/150
Afmeting bladen: 14 x 13,5 cm, 15 x 14 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Dit item is verkocht voor 15,00

Starttijd:08-01-2018 om 14:33
Eindtijd:18-01-2018 om 19:33

Biedingen (1):

schoffel
10 jan. / 22:49
€ 15