Rafael Tur Costa, originele lithografie, handgesigneerd, 1976 - Verkocht

Rafael Tur Costa, originele lithografie, handgesigneerd, 1976  kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Rafael Tur Costa, originele lithografie, handgesigneerd, 1976  kopen? Bied vanaf 20!Rafael Tur Costa, originele lithografie, handgesigneerd, 1976  kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Papierkamer Aelbrecht
FA. (4)

344 verkochte items
  • Rafael Tur Costa (1927)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Originele litho, klein formaat in een oplage van 500 ex, 1976. Handgesigneerd door de kunstenaar Rafael Tur Costa (Ibiza, 1927).

Titel: Z.T.

Afmetingen totaal:  13,0 x 13,0 cm

Gesigneerd: met potlood gesigneerd en genummerd  (dit is nummer 201/500)

Oplage: 500

Ingelijst: Nee (niet eerder ingelijst)

Materiaal: Lithografie op stevig papier, licht getint

Conditie: In zeer goede staat

Garantie:

Dit werk is volledig door ons gegarandeerd.

Bezichtigen:

Verzendkosten:

Verzenden (kosten koper) PostNL briefpost  €3,00, briefpost met Track&Trace €4,00 of briefpost aangetekend €8,00.

Of eventueel PostNL Track&Trace pakket €7,50 of aangetekend €9,50.

Verzending binnen Europa: pakketverzending Track & Trace Buitenland (€14,) of aangetekende pakketverzending Track & Trace  Buitenland (€15,50).

Ophalen in Tilburg is ook mogelijk.

Rafael Tur Costa (1927)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (4)

344 verkochte items
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:18-09-2014 om 20:49
Eindtijd:02-10-2014 om 20:49
KunstKetel79
02 okt. / 14:06
€ 20