Raffaele De Rosa - Raffaele de Rosa. -Surreale composition- Grote Lithografie. Handgesigneerd. 1980

Raffaele De Rosa - Raffaele de Rosa. -Surreale composition- Grote Lithografie. Handgesigneerd. 1980 kopen? Bied vanaf 35!
Raffaele De Rosa - Raffaele de Rosa. -Surreale composition- Grote Lithografie. Handgesigneerd. 1980 kopen? Bied vanaf 35!Raffaele De Rosa - Raffaele de Rosa. -Surreale composition- Grote Lithografie. Handgesigneerd. 1980 kopen? Bied vanaf 35!
  • Raffaele De Rosa (1940)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Kunstenaar: Raffaele de Rosa. ( 1940. Italië).

Kleurrijk en fantasievol werk.

Titel: Surreale composition.

Materiaal:  Lithografie op zwaar Büttenpapier.

Afmetingen blad: 50 X  70 cm. Zeer groot!

Afmetingen beeld: 41 X 55 cm.

Jaar: niet bekend. Rond 1980.

Gesigneerd: Ja, rechtsonder met potlood.

Oplage: l.o.  XII/XXV.

Conditie: in goede staat. Minimale verkleuring aan de randen. Na inlijsting niet meer zichtbaar.
De afbeelding is een beetje onscherp en in het midden overbelicht.

Verzending: Post.nl aangetekend met Track en Trace  € 12,50 (NL)  Naar België € 20,-
Uitsluitend verzending.

Raffaele De Rosa (1940)

Geplaatst door  Bertha04
115 verkochte items