FA. (3)

Raffaele de Rosa. -Rit door het water- Lithografie-Handgesigneerd.

Raffaele de Rosa. -Rit door het water- Lithografie-Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 59!
Raffaele de Rosa. -Rit door het water- Lithografie-Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 59!Raffaele de Rosa. -Rit door het water- Lithografie-Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 59!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Raffaele De Rosa (1940)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Raffaele de Rosa. ( 1940. Italië).

Titel: Rit door het water.

Materiaal:  Lithografie op zwaar Büttenpapier.

Afmetingen blad: 23 X  26,5 cm.

Afmetingen beeld: 14 X 17,2 cm.

Jaar: niet bekend. Rond 1980.

Gesigneerd: Ja, rechtsonder met potlood.

Oplage:  XXIII / C

Conditie: in goede staat.

Verzending: Post.nl aangetekend. € 10,- (NL)  België € 17,50

Starttijd:03-02-2018 om 18:15
Eindtijd:09-02-2018 om 20:15
Openingsbod€ 59
ObjectlocatieDen Haag, Nederland