Ralph Janowski - zonder titel

Ralph Janowski - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Ralph Janowski - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!Ralph Janowski - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
  • Ralph Janowski
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekComputerprint
StijlRealistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen27.5 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Verstild fotowerk van Ralph Janowski . Het werk is in nieuwstaat! Genummerd en gesigneerd door de kunstenaar.
ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Ralph Janowski

DuitsDuitsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2602 verkochte items
Alle items van deze verkoper (449)
23 cm
27.5 cm
Starttijd:24-10-2022 om 09:30
Eindtijd:07-11-2022 om 21:07
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa