Ralph Souren - Silhouette d'usine

Ralph Souren - Silhouette d'usine kopen? Bied vanaf 95!
Ralph Souren - Silhouette d'usine kopen? Bied vanaf 95!Ralph Souren - Silhouette d'usine kopen? Bied vanaf 95!Ralph Souren - Silhouette d'usine kopen? Bied vanaf 95!Ralph Souren - Silhouette d'usine kopen? Bied vanaf 95!Ralph Souren - Silhouette d'usine kopen? Bied vanaf 95!Ralph Souren - Silhouette d'usine kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
142 verkochte items
Alle items van deze verkoper (42)
  • Ralph Souren (1951)
Jaartal1994
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen150 cm x 125 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Deze gemengde techniek op canvas is rechtsonder gesigneerd en aan de achterzijde.

Ralph Souren (1951)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  John54
FA. (6)

Lid sinds 2018
142 verkochte items
125 cm
150 cm
Starttijd:05-04-2022 om 14:52
Eindtijd:19-04-2022 om 21:22
Openingsbod€ 95
ObjectlocatieHeeze, Nederland
VerzendingAlleen per koerier