Raphael de Buck, halfnaakt - 14x15, sepia / potlood ca. 1970 - Verkocht

Raphael de Buck, halfnaakt - 14x15, sepia / potlood ca. 1970 kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Raphael de Buck, halfnaakt - 14x15, sepia / potlood ca. 1970 kopen? Bied vanaf 35!Raphael de Buck, halfnaakt - 14x15, sepia / potlood ca. 1970 kopen? Bied vanaf 35!Raphael de Buck, halfnaakt - 14x15, sepia / potlood ca. 1970 kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  michaelvanheck
FA. (11)

298 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Raphael de Buck (1902-1986)
TypeTekening / Aquarel

Halfnaakt van Raphael de Buck - gesigneerd r.o. op net passepartout.

Raphael de Buck (1902-1986)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  michaelvanheck
FA. (11)

298 verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:15-02-2015 om 21:44
Eindtijd:20-02-2015 om 21:44
Peinado
20 feb. / 14:51
€ 35