Raymond Perridon - Acryl op papier, Zonder titel - Ingelijst (Groot) - Verkocht

Raymond Perridon - Acryl op papier, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Raymond Perridon - Acryl op papier, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 80!Raymond Perridon - Acryl op papier, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 80!Raymond Perridon - Acryl op papier, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44663 verkochte items
Alle items van deze verkoper (520)
  • Raymond Perridon (1943)
Jaartal1983
TechniekAcryl
IngelijstIngelijst
Afmetingen109.5 cm x 79.5 cm (h x b)
Lijst111 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

De kunstenaar heeft de achterkant van de lijst gesigneerd en gedateerd. Er zit geen glas meer in de lijst.

Herkomst: Collectie Otto Schaap

Goede conditie. Rechtsboven een gaatje in de hoek. Het werk oogt een beetje stoffig. Er zit geen glas meer in de lijst. Er zitten nog wel enkele glas splintertjes in de omlijsting.

Raymond Perridon (1943)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44663 verkochte items
81 cm
111 cm
79.5 cm
109.5 cm
Dit item is verkocht voor 92,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-12-2020 om 14:41
Eindtijd:13-12-2020 om 20:13
Obe
13 dec. / 20:05
€ 80