Reijer Stolk - staand naakt

Reijer Stolk - staand naakt kopen? Bied vanaf 65!
Reijer Stolk - staand naakt kopen? Bied vanaf 65!Reijer Stolk - staand naakt kopen? Bied vanaf 65!Reijer Stolk - staand naakt kopen? Bied vanaf 65!Reijer Stolk - staand naakt kopen? Bied vanaf 65!
  • Reijer Stolk (1896-1945)
TypePrenten & Uitgaves
TechniekVaria
StijlExpressionistisch
OnderwerpNaakt
Afmetingen48 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Passe-partout maat is: 48  x 33 cm.
Beeldmaat van de ets: 25 x 15 cm.

De ets is wat verkleurd, maar verder goed

Reijer Stolk (1896-1945)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  daafse
FA. (1)

42 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
33 cm
48 cm
Starttijd:11-09-2022 om 23:12
Eindtijd:20-09-2022 om 22:08
Openingsbod € 65
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieTienhoven, Nederland