Rein Dool - Litho

Rein Dool - Litho kopen? Bied vanaf 30!
Rein Dool - Litho kopen? Bied vanaf 30!Rein Dool - Litho kopen? Bied vanaf 30!Rein Dool - Litho kopen? Bied vanaf 30!Rein Dool - Litho kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Cello1
FA. (36)

1024 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Rein Dool (1933)
Jaartal1995
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen22 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage128/150

Litho van Rein Dool, gesigneerd, genummerd en gedateerd in potlood.

Verzending tussen twee platen, 5,10

Rein Dool (1933)

Alle items van deze kunstenaar(7) Geplaatst door  Cello1
FA. (36)

1024 verkochte items
28.5 cm
22 cm

Starttijd:22-07-2021 om 13:00
Eindtijd:30-07-2021 om 20:35
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieVoorthuizen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa