Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 90 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | e.a. |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Rheinland-pfalz, Duitsland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Starttijd | 27-9-2022 om 16:24 |
Eindtijd | 6-10-2022 om 22:22 |
Objectlocatie | Rheinland-Pfalz, Duitsland |