Reinier de Huu, origineel werk: inkt op papier : liggende figuur

Reinier de Huu, origineel werk: inkt op papier : liggende figuur kopen? Bied vanaf 75!
Reinier de Huu, origineel werk: inkt op papier : liggende figuur kopen? Bied vanaf 75!Reinier de Huu, origineel werk: inkt op papier : liggende figuur kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Arosa

verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Reinier de Huu (1952)
TypeTekening / Aquarel

liggende figuur

origineel werk
inkt op papier
grootte: A4
conditie (zeer) goed
datum 8-12-1989
gesigneerd : rechtsonder
niet ingelijst
komt met certificaat van echtheid

Starttijd:13-01-2017 om 12:30
Eindtijd:27-01-2017 om 12:30
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieArnhem, Nederland