Reinier Lucassen ets 'Continent' oplage 9ex.

Reinier Lucassen ets 'Continent' oplage 9ex. kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Reinier Lucassen (1939)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie ets van Reinier Lucassen, gesigneerd en genummerd, oplage slechts 9 stuks.

De ets heeft de afmetingen van 36 x 30 cm.

Eventuele verzendkosten: €8.95 (aangetekend/verzekerd).

Starttijd:22-04-2018 om 18:32
Eindtijd:04-05-2018 om 20:32
Openingsbod€ 90
ObjectlocatieArkel, Nederland