FA. (4)

Reinier Lucassen gesigneerde ets - oplage 9 ex.

Reinier Lucassen gesigneerde ets - oplage 9 ex. kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (51)

784 verkochte items
Alle items van deze verkoper (62)
  • Reinier Lucassen (1939)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie ets van Reinier Lucassen, gesigneerd en genummerd, oplage slechts 9 stuks.

Het werk heeft de afmetingen van 36 x 30 cm.

Eventuele verzendkosten: €8.95 (aangetekend/verzekerd).

Starttijd:01-04-2017 om 20:16
Eindtijd:15-04-2017 om 20:16
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieArkel, Nederland