Reinier Lucassen - mooi ingelijste litho: Not after Fontana - 2006

Reinier Lucassen - mooi ingelijste litho: Not after Fontana - 2006 kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 125,00

Reinier Lucassen - mooi ingelijste litho: Not after Fontana - 2006 kopen? Bied vanaf 125!Reinier Lucassen - mooi ingelijste litho: Not after Fontana - 2006 kopen? Bied vanaf 125!Reinier Lucassen - mooi ingelijste litho: Not after Fontana - 2006 kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (153)

4931 verkochte items
Alle items van deze verkoper (189)
  • Reinier Lucassen (1939)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooi zwevend ingelijste litho, van Reinier Lucassen. Titel: Not after Fontana. Nummer: 24/60. Afmetingen incl. lijst: H76 x b64,5 cm. Afmetingen werk: H50 x b40 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Conditie: in goede staat. Het werk is in een mooie houten lijst ingelijst en kan zo aan de muur.

Verzenden/ophalen:

Bij aankoop kan het werk opgehaald worden in Naaldwijk (vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten vanaf het strand).  De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de boven genoemde steden of het strand.

Versturen met een koerier is ook een optie.

Dit item is verkocht voor 125,00

Starttijd:04-06-2017 om 16:19
Eindtijd:11-06-2017 om 20:19

Biedingen (1):

Strangrar
11 jun. / 11:37
€ 125