FA. (6)

Reinier Lucassen - Utopia

Reinier Lucassen - Utopia kopen? Bied vanaf 1499!
Reinier Lucassen - Utopia kopen? Bied vanaf 1499!Reinier Lucassen - Utopia kopen? Bied vanaf 1499!Reinier Lucassen - Utopia kopen? Bied vanaf 1499!Reinier Lucassen - Utopia kopen? Bied vanaf 1499!Reinier Lucassen - Utopia kopen? Bied vanaf 1499!Reinier Lucassen - Utopia kopen? Bied vanaf 1499!Reinier Lucassen - Utopia kopen? Bied vanaf 1499!Reinier Lucassen - Utopia kopen? Bied vanaf 1499!

Geplaatst door  Marcart
FA. (3)

Lid sinds 2020
32 verkochte items
Alle items van deze verkoper (42)
  • Reinier Lucassen (1939)
Jaartal2003
TechniekCollage
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 cm x 55 cm (h x b)
Lijst78 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Reinier Lucassen Unica genaamd Utopia Biënnale van V afgebeeld in boek Lucassen de Musical p91 dit is een modificatie. Pracht werk mooie kans om een unica van Lucassen te bemachtigen.

Ingelijst in prima staat

Reinier Lucassen (1939)

Alle items van deze kunstenaar(14)
Geplaatst door  Marcart
FA. (3)

Lid sinds 2020
32 verkochte items
67 cm
78 cm
55 cm
65 cm
Sluit over 6d 3u 38m 46s
Openingsbod€ 1499
ObjectlocatieDelft , Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:14-05-2022 om 20:22
Eindtijd:26-05-2022 om 22:52