Reinier Vinkeles en Daniel Vrijdag: ingekleurde ets/grafiek, 'Vrijheidsfeest'

Reinier Vinkeles en Daniel Vrijdag: ingekleurde ets/grafiek, 'Vrijheidsfeest' kopen? Bied vanaf 30!
Reinier Vinkeles en Daniel Vrijdag: ingekleurde ets/grafiek, 'Vrijheidsfeest' kopen? Bied vanaf 30!Reinier Vinkeles en Daniel Vrijdag: ingekleurde ets/grafiek, 'Vrijheidsfeest' kopen? Bied vanaf 30!Reinier Vinkeles en Daniel Vrijdag: ingekleurde ets/grafiek, 'Vrijheidsfeest' kopen? Bied vanaf 30!Reinier Vinkeles en Daniel Vrijdag: ingekleurde ets/grafiek, 'Vrijheidsfeest' kopen? Bied vanaf 30!Reinier Vinkeles en Daniel Vrijdag: ingekleurde ets/grafiek, 'Vrijheidsfeest' kopen? Bied vanaf 30!Reinier Vinkeles en Daniel Vrijdag: ingekleurde ets/grafiek, 'Vrijheidsfeest' kopen? Bied vanaf 30!Reinier Vinkeles en Daniel Vrijdag: ingekleurde ets/grafiek, 'Vrijheidsfeest' kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  gweber

1 verkochte items
  • Reinier Vinkels (1741-1816)
GesigneerdHandgesigneerd

De volledige titel van dit werk luidt: 'Eerste Vrijheid-feest, gewijd aan de Zwitzers van Chateau-vieux, op den 15den van Grasmaand 1792' Gemaakt in 1800 en licht ingekleurd. Ingelijst achter glas in moderne houten lijst met passe-partout en in goede conditie! Afmetingen: prent h 20,3 cm × b 23,3 cm, lijst 29,5 x 36,5 cm.

Starttijd:17-05-2017 om 19:32
Eindtijd:27-05-2017 om 19:32
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieDelft, Nederland