Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ee, Nederland |
Objectlocatie | Ee, Nederland |
Starttijd | 24-8-2023 om 15:16 |
Eindtijd | 2-9-2023 om 21:03 |