Rembrandt van Rijn - Pancake woman - ets

Rembrandt van Rijn - Pancake woman - ets kopen? Bied vanaf 700!
Rembrandt van Rijn - Pancake woman - ets kopen? Bied vanaf 700!Rembrandt van Rijn - Pancake woman - ets kopen? Bied vanaf 700!Rembrandt van Rijn - Pancake woman - ets kopen? Bied vanaf 700!Rembrandt van Rijn - Pancake woman - ets kopen? Bied vanaf 700!Rembrandt van Rijn - Pancake woman - ets kopen? Bied vanaf 700!Rembrandt van Rijn - Pancake woman - ets kopen? Bied vanaf 700!Rembrandt van Rijn - Pancake woman - ets kopen? Bied vanaf 700!Rembrandt van Rijn - Pancake woman - ets kopen? Bied vanaf 700!Rembrandt van Rijn - Pancake woman - ets kopen? Bied vanaf 700!

Geplaatst door  Grafics
FA. (10)

93 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Rembrandt van Rijn (1606-1669)
TypePrenten voor 1900
Jaartal1635
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen10.8 cm x 7.9 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
Mooie heldere inktrijke druk op licht geribbeld handgeschept papier.
Papier eind 18de-19de eeuw, besneden tot op de moet.
gesigneerd in de plaat onderzijde
Achterzijde: beschreven en twee verzamelaarsstempeltjes waarvan één erg vaag.
Uit de verzameling van Erhard Kaps ( 1915-2007).Grootindustrieel in Duitsland (  Lugt 3549)
Afmeting: 108 - 79 mm
Lit.: Bartsch 124

Rembrandt van Rijn (1606-1669)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Grafics
FA. (10)

93 verkochte items
7.9 cm
10.8 cm
Starttijd:19-01-2022 om 17:09
Eindtijd:26-01-2022 om 22:59
Openingsbod€ 700
AfhalenNee is niet mogelijk
Objectlocatie Markelo, Nederland