950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Stijl | Romantisch |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 58 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar: Renaat Veris
Techniek: ets
Jaar: 1968
Afmetingen lijst: 43 x 58 cm
Afmetingen prent: 30 x 41 cm
gesigneerd: rechtsonder
opm. in lijst moeilijk te fotograferen
Titel: herfstboeket
Ingelijst
Verzendkosten: 17,50 euro
conditie: goed
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nijmegen, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Nijmegen, Nederland |
Starttijd | 3-6-2018 om 21:24 |
Eindtijd | 7-7-2018 om 12:51 |