Renate Müller: Lithografie, Tropisch Landschap - Verkocht

Renate Müller: Lithografie, Tropisch Landschap kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399

Geplaatst door  svalbardart
FA. (21)

Lid sinds 2010
1379 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Renate Muller (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie handgesigneerde lithografie van Renate Müller.

Kunstenaar: Renate Müller
Titel: Tropisch Landschap
Lithografie, handgesigneerd
Afmeting: 15 x 14 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Renate Muller (1945)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  svalbardart
FA. (21)

Lid sinds 2010
1379 verkochte items
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:09-02-2018 om 10:14
Eindtijd:13-02-2018 om 10:14
jpmr5503
11 feb. / 00:16
€ 1