Renate Muller - Renate Müller: Lithografie, Tropisch Landschap - Verkocht

Renate Müller: Lithografie, Tropisch Landschap kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Renate Muller (1945)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Fraaie handgesigneerde lithografie van Renate Müller.

Kunstenaar: Renate Müller
Titel: Tropisch Landschap
Lithografie, handgesigneerd
Afmeting: 15 x 14 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Renate Muller (1945)

Geplaatst door  svalbardart
Lid sinds 2010
1516 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)