Renato Natali - Collectie van zes handgesigneerde lithografieën op handgeschept papier - Verkocht

Renato Natali - Collectie van zes handgesigneerde lithografieën op handgeschept papier kopen? Bied vanaf 24!
Renato Natali - Collectie van zes handgesigneerde lithografieën op handgeschept papier kopen? Bied vanaf 24!Renato Natali - Collectie van zes handgesigneerde lithografieën op handgeschept papier kopen? Bied vanaf 24!Renato Natali - Collectie van zes handgesigneerde lithografieën op handgeschept papier kopen? Bied vanaf 24!Renato Natali - Collectie van zes handgesigneerde lithografieën op handgeschept papier kopen? Bied vanaf 24!Renato Natali - Collectie van zes handgesigneerde lithografieën op handgeschept papier kopen? Bied vanaf 24!Renato Natali - Collectie van zes handgesigneerde lithografieën op handgeschept papier kopen? Bied vanaf 24!Renato Natali - Collectie van zes handgesigneerde lithografieën op handgeschept papier kopen? Bied vanaf 24!
  • Renato Natali (1883-1979)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Collectie van zes handgesigneerde lithografieën op handgeschept papier
  • Kunstenaar: Renato Natali
  • Titels: Diverse composities
  • Afmetingen: 50 x 33 cm

Renato Natali (1883-1979)

Italiaans Italiaans Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  svalbardart
FA. (21)

Lid sinds 2010
1403 verkochte items
Alle items van deze verkoper (25)
33 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 27,60 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-01-2023 om 19:18
Eindtijd:25-01-2023 om 19:04
ivosnijders
25 jan. / 10:32
€ 24