Renato Natali - ETS LIVORNO Handgesigneerd.

Renato Natali - ETS LIVORNO Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 35!
  • Renato Natali (1883-1979)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Fraaie zwart/wit ETS van de bekende Italiaanse schilder Renato Natali.

Afmeting blad  40 x 30 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd en genummerd  oplage 100ex.

het nummer kan afwijken van de foto.

Renato Natali (1883-1979)

ItaliaansItaliaansAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1096 verkochte items
Alle items van deze verkoper (60)
30 cm
40 cm
Sluit over 8d 19u 36m 49s
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieSNEEK, Nederland
Starttijd:25-09-2022 om 08:17
Eindtijd:04-10-2022 om 21:45