Renaud Levigne - C3883-2 - Het verhaal

Renaud Levigne - C3883-2 - Het verhaal kopen? Bied vanaf 25!
Renaud Levigne - C3883-2 - Het verhaal kopen? Bied vanaf 25!Renaud Levigne - C3883-2 - Het verhaal kopen? Bied vanaf 25!Renaud Levigne - C3883-2 - Het verhaal kopen? Bied vanaf 25!
  • Renaud Levigne (1938-1999)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1982
OnderwerpHistorisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen16 cm x 16 cm (h x b)
Lijst47 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageoplage is 45, nummer betreffende druk onbekend
C3883-2, Renaud Levigne, Zeefdruk met potlood, oplage 45 (nummer van betreffende druk is er niet bij genoteerd), gedateerd 82, gesigneerd l.o., beeldmaat 16 x 16 cm, lijstmaat 47 x 47 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Papier verkleurd door de tijd. Lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Renaud Levigne (1938-1999)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81 )

1236 verkochte items
Alle items van deze verkoper (124)
47 cm
47 cm
16 cm
16 cm
Starttijd:14-09-2022 om 12:14
Eindtijd:23-09-2022 om 21:51
Openingsbod € 25
ObjectlocatieNieuwersluis,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier