Renaud Levigne - Verkocht

Renaud Levigne  kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Renaud Levigne  kopen? Bied vanaf 45!Renaud Levigne  kopen? Bied vanaf 45!Renaud Levigne  kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Petenoord

11 verkochte items
  • Renaud Levigne (1938-1999)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Renaud Levigne "life". Ingelijst litho. Gesingeerd 244/275. Lijst is 51 x 66 cm. Werk is fraai ingekaderd.

Renaud Levigne (1938-1999)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Petenoord

11 verkochte items
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:23-12-2016 om 13:31
Eindtijd:30-12-2016 om 13:31
Florence
30 dec. / 07:35
€ 45