Rene Brone - Björn Borg - Brown series - Verkocht

Rene Brone - Björn Borg - Brown series kopen? Bied vanaf 1!
Rene Brone - Björn Borg - Brown series kopen? Bied vanaf 1!Rene Brone - Björn Borg - Brown series kopen? Bied vanaf 1!Rene Brone - Björn Borg - Brown series kopen? Bied vanaf 1!Rene Brone - Björn Borg - Brown series kopen? Bied vanaf 1!Rene Brone - Björn Borg - Brown series kopen? Bied vanaf 1!Rene Brone - Björn Borg - Brown series kopen? Bied vanaf 1!Rene Brone - Björn Borg - Brown series kopen? Bied vanaf 1!
  • Rene Brone (1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1980
StijlRealistisch
OnderwerpSport
IngelijstIngelijst
Afmetingen60.5 cm x 40.5 cm (h x b)
Lijst70.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage57/125
Mooie zeefdruk van René Broné betreffende een druk van Björn Borg uit de Brown serie.
Certificaat van echtheid zit achterop de lijst.  Komt in een simpele lijst. De lijst is enigszins vergeeld, de zeefdruk is nog gaaf.

De zeefdruk zelf is nog gaaf, de lijst is wat vergeeld

Rene Brone (1944)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  WalterLeendertse
FA. (3)

Lid sinds 2019
66 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
50.5 cm
70.5 cm
40.5 cm
60.5 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-08-2022 om 16:57
Eindtijd:22-08-2022 om 20:30
Biedingen (7)
buwalda
22 aug. / 20:20
€ 25
Besem
22 aug. / 20:20
€ 20
buwalda
22 aug. / 20:19
€ 15
Besem
22 aug. / 20:19
€ 10
buwalda
22 aug. / 17:53
€ 5
heffenm
22 aug. / 15:18
€ 3
hals13
22 aug. / 12:41
€ 1